26 maja 2024
rogal poduszka do karmienia

Bez poduszki ani rusz

Macierzyństwo to ogromne wyzwanie dla każdej kobiety, nie brakuje w tym czasie trudności ani przeszkód, które trzeba pokonać, zwłaszcza na początku tej drogi.
Dlatego jeżeli tylko mamy okazję to powinniśmy ułatwiać sobie wszelkie codzienne czynności. Jedno z podstawowych zadań każdej mamy jest na przykład karmienie noworodka czy niemowlęcia. Karmienie piersią jest bardzo ważne, ale czasami trudne do zrealizowania, tutaj przyda się na pewno rogal do karmienia. Dzięki niemu możemy ułożyć się wygodnie, dziecko leży również wygodnie i jedzenie odbywa się sprawnie i bez problemu. Poduszka do karmienia to dla wielu mam wręcz zbawienna rzecz, która szczególnie pomaga w pierwszych dniach po narodzeniu maluszka, ale nie tylko. Niektóre kobiety przyzwyczajają się do niej tak bardzo, że korzystają z niej przez długi czas i nie wyobrażają sobie bez niej funkcjonowania. Dziecko natomiast dzięki takiej rzeczy jak rogal do karmienia może również wypoczywać. Pozycja leżąca nie zawsze jest wygodna i nie każda mama umie karmić w ten sposób, a trzymanie synka lub córki na rękach, i to jeszcze przez długi czas, bo przecież karmienie może trwać bardzo długo, jest bardzo niewygodne. Nie pozwólmy, aby tak prozaiczne sprawy zakłóciły też naszą laktację i stały na przeszkodzie w jedzeniu naszego maluszka.
Poduszka do karmienia to dla wielu najlepsze wyjście i to nie tylko do karmienia. Z pewnością warto wypróbować taki gadżet, który może przydać się również do spania lub do innych czynności, a później może nawet do zabawy.

Odpowiedni rogal, poduszkę do karmienia znajdziecie w ofercie sklepu online szwalniasnow.pl