1 października 2020
spirulina-w-proszku-nadaje-sie-na-shakea

Zdrowsze życie ze spiruliną

Jeżeli chcesz poprawić swoją kondycję zdrowotną, to czego szukasz to mikroalgi. Wyróżniamy przede wszystkim dwa rodzaje, spirulina i chlorella. Pierwszy z nich, czyli spirulina – bardzo łatwo usuwa wirusy z Twojego organizmu i umacnia system immunologiczny. Działa więc na wszelakie infekcje, a dodatkowo jest niezwykle bogaty w białko, mianowicie jest go wielokrotnie więcej niż w mięsie, czy rybie.

Już nawet gram spiruliny jest porównywalny odżywczo ze zjedzeniem kilograma warzyw. Chlorella zaś ma w sobie niezwykle dużo substancji odżywczych, od białka, przez witaminy, po żelazo i kwasy nukleinowe. Usuwa ona z organizmu wszelkie toksyny, między innymi metale ciężkie, a także rtęć.

Oba rodzaje mikroalg mogą stosowane być jako suplementy diety. Warto wiedzieć, że spirulina świetnie działa przy odchudzaniu i kontroluje apetyt osoby, która go używa, zaś drugi wspomaga osoby mające problemy z jelitami, bądź z uzależnieniami takimi jak tytoń i alkohol. Aby zakupić mikroalgi, najłatwiej udać się do najbliższej nam apteki lub poszukać w internecie w sklepach ze zdrową żywnością, jak ten – http://spirulina-sklep.com.pl/ w którym spirulina dostępna jest w dwóch formach przyjmowania i wielu różnej wielkości opakowaniach.

Na całe szczęście spirulina nie jest na receptę, a cena jest dość ludzka, więc wszyscy mamy do niej dostęp. Możemy również skonsultować się z naszym lekarzem, który doradzi nam, które mikroalgi powinniśmy przyjmować. Oba rodzaje są zdrowe, aczkolwiek możliwe, że jedne znacząco i pozytywnie mogłyby wpłynąć na nasz organizm.

Wygodniejszą formą zakupu jest oczywiście zamówienie spiruliny przez internet w aptece internetowej czy we wspomnianych sklepach ze zdrową żywnością, gdzie opłacamy zamówiony towar przelewem na konto apteki, bądź też bezpośrednio przy odbiorze zamówienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *