22 lutego 2024

Dom skrojony na miarę?

Nasz dom to miejsce, gdzie odpoczywamy od stresu i problemów dnia codziennego. Warto zadbać, aby jego wystrój był niepowtarzalny. Nie każdy z nas zna się na projektowaniu wnętrz. Większość ludzi wie, co im się podoba, ale nie umiemy stworzyć harmonijnej całości. Dlatego warto zwrócić się o pomoc do specjalisty. Jak znaleźć dobrego architekta wnętrz?

Najprościej będzie skorzystać z wyszukiwarki internetowej, w jej pole wystarczy wpisać poszukiwaną frazę, na przykład wykończenie wnętrz Kraków. Architekt pomoże nam połączyć najnowsze trendy oraz oczywiście nasz własny gust…

Nowoczesność z odrobiną koloru

Obecnie bardzo modne są minimalistyczne wnętrza, w których przeważają czerń, biel oraz odcienie szarości. Akcenty kolorystyczne są zazwyczaj bardzo symboliczne. Ten styl będzie na czasie przez kilka najbliższych sezonów. Minimalizm sprawi, że każde wnętrze stanie się bardziej przestronne, jasne i nowoczesne.

A co przed domem?

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest oczywiście kostka brukowa (Kraków – LITBUD). Większości z nas kojarzy się z nudną szarością. Nic bardziej mylnego obecnie możemy kupić kostkę brukową w wielu kolorach i kształtach. Dzięki temu na naszym podjeździe możemy stworzyć najbardziej fantazyjne wzory. Odgranicza nas praktycznie jedynie nasza wyobraźnia oraz powierzchnia naszego podwórka.

gated-home-1533320-1280x960