7 grudnia 2022
mieszkania deweloperskie - nowa inwestycja w dzielnicy Ruczaj

Własne mieszkanie prosto od dewelopera

Od dobrych kilku lat nowe mieszkania na Ruczaju osiągają bardzo wysoki poziom zainteresowania – zwłaszcza wśród ludzi młodych czy rodzin z dziećmi. Mieszkania deweloperskie w Krakowie to propozycja w szczególności dla osób pragnących urządzić swoje mieszkanie według własnego pomysłu. Kupując nowe mieszkania od dewelopera dostajemy goły lokal, który można zagospodarować zgodnie ze swoją wizją.

Mieszkania bezpośrednio od deweloperów to od jakiegoś już czasu nader popularny sposób na zakupienie własnych czterech ścian. Nie tylko Ruczaj, ale również inne dzielnice w Krakowie proponują nam tysiące mieszkań właśnie wprost od deweloperów, których w tym mieście działa mnóstwo.

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że każdy cieszyłby się z nowego mieszkania, ale niestety, nie każdemu udaje się takie marzenie zrealizować. Z nowym mieszkaniem jest jak z nowym samochodem: odczuwamy niesamowitą frajdę, że stajemy się pierwszymi właścicielami tych dóbr, a jednocześnie musimy wyłożyć na nie spore sumy. No cóż, coś za coś.

Tym samym więc, nie każdy decyduje się na zakup takich „nowości”. Niektórzy nabywają więc lokale mieszkaniowe z tzw. rynku wtórnego, bo choć są one trochę droższe, to jednak często nie trzeba w nie nic inwestować, no może poza niewielkim odświeżeniem wnętrz. Co w całym rozrachunku może okazać się wyraźnie tańszym rozwiązaniem niż nowe mieszkania. Te bowiem kupując od dewelopera trzeba w całości urządzić – panele, płytki, meble, sprzęt. Samo urządzenie gołej łazienki to koszt od dobrych kilku do nawet kilkunasty tysięcy.

Atutem mieszkań nabywanych od deweloperów – oczywiście jeśli zakupimy mieszkanie nim zostanie ukończona budowa – jest kwestia, że możemy sobie od razu w odpowiedni sposób je zaaranżować. W zasadzie jeszcze na etapie wykończenia można, oczywiście w porozumieniu z danym deweloperem, uzgodnić pewne kwestie, np. możliwe jest za odpowiednią dopłatą zażyczyć sobie postawienie dodatkowej ściany, dzięki której uzyskamy nowe pomieszczenie. W ten sposób od samego początku mamy takie mieszkanie, o jakie konkretnie nam chodziło.

Takie możliwości na pewno przyciągają do deweloperów gros klientów. Poza tym jeśli kupujemy jako jedni z pierwszych w danym budynku, możliwy jest także wybór odpowiadającego nam metrażu mieszkania oraz jego lokalizacja – na przykład okna na południe czy trzecie piętro. Kupując zaś z rynku wtórnego ciężko jest znaleźć mieszkania, które będą w stu procentach spełniać nasze wszystkie oczekiwania.

Ruczaj jest miejscem, w którym firmy deweloperskie nieustannie coś budują, więc istnieją realne szanse na dobre zakupy nowego mieszkania w tym obszarze. Jeśli interesują Cię nowe mieszkania i Twój wybór padł właśnie na Ruczaj, to koniecznie odwiedź te stronę – http://www.salwator.com.pl/ruczaj/ – a być może znajdziesz mieszkanie odpowiadające Twoim potrzebom.