22 lutego 2024
szkło na ścianę

Szklane dekoracje hitem ostatnich lat!

Myśląc w wolnych chwilach o nadchodzącym remoncie mojego mieszkania cały czas zastanawiam się jak zmienić wystrój pomieszczeń. Przeglądam wszystkie strony w Internecie dot. wyposażenia wnętrz i małych remontów.

Co jest teraz najmodniejszym trendem a wręcz hitem tego roku jeśli chodzi o remonty?
Otóż jest to szkło, a przede wszystkim obrazy na szkle. Jest to bardzo praktyczna forma ponieważ jest zmywalna i jest odmienna od zwykłych płytek.

Takie same są zdjęcia na szkle – zupełnie inna forma przedstawienia naszej rodziny lub wspomnień z wycieczki. Szkło na ścianę może być też pojedynczym elementem graficznym. Mogą to być delikatne ornamenty kwiatowe, liście bądź krajobrazy z dalekich, ciepłych krajów.

Szkło na ścianę może też występować w postaci pojedynczych elementów szklanych – paneli. Są trwałe, łatwo zmywalne i stanowią ciekawą aranżację wnętrz.

Jak jeszcze możemy wykorzystać obrazy na szkle?
Zamiast zwykłych płytek kuchennych możemy ozdobić naszą kuchnię i okolice kuchenki i piekarnika. Wtedy mamy zarówno ochronę przed zabrudzeniami oraz ciekawą dekorację. Nawet jeśli pryśnie nam sos bądź zupa nie martwmy się. Szkło na ścianę umożliwia szybkie i bezproblemowe usunięcie plam z powierzchni szklanej. Wystarczy zwykła ściereczka bądź ręcznik papierowy. Dekoracja pozostanie nadal w świetnym stanie. Wyobraźmy sobie szklany panel kuchenny w białe tulipany lub krajobraz hiszpańskiego zachodu słońca.

Czy nie brzmi to pięknie i efektownie? Możliwości i inspiracji jest naprawdę dużo.

Zobacz więcej: Axitech.pl | Szkło na ścianę