26 maja 2024

Oskary 2023: Krytyka w stronę Jimmy’ego Kimmela za żarty na temat Emmy Stone i Roberta De Niro

Oskary 2023: Krytyka w stronę Jimmy’ego Kimmela za żarty na temat Emmy Stone i Roberta De Niro

Podczas tegorocznej ceremonii wręczenia Oscarów doszło do kontrowersji związanej z zachowaniem prowadzącego, Jimmy’ego Kimmela. Jego żarty skierowane w stronę dwóch znanych aktorów – Emmy Stone i Roberta De Niro – wywołały falę publicznej krytyki. Fani obu gwiazd szybko zareagowali, wyrażając swoje niezadowolenie w mediach społecznościowych i domagając się zmiany w podejściu Akademii Filmowej do humoru i traktowania gości podczas ceremonii.

Punkt 1: Jimmy Kimmel a jego kontrowersyjne wystąpienie podczas Oskarów

Jimmy Kimmel, znany amerykański komik i gospodarz talk-show, od lat prowadził galę rozdania Oscarów. Jednak jego wystąpienie podczas ostatniej ceremonii wywołało wiele emocji i kontrowersji ze względu na żarty skierowane w stronę Emmy Stone i Roberta De Niro.

Punkt 2: Reakcja fanów na media społecznościowe

Wierni fani Emmy Stone i Roberta De Niro szybko zareagowali na słowa Jimmy’ego Kimmela, uważając je za nietaktowne i obraźliwe. Media społecznościowe zaroiły się postami krytykującymi gospodarza oraz domagającymi się przeprosin dla aktorów za ich narażenie na publiczną kpiny.

Punkt 3: Apel o zmianę podejścia Akademii Filmowej

Ogólny ton krytyki skupiał się wokół żądania zmiany sposobu traktowania gości podczas ceremonii Oscarowej. Wielu twórców filmowych oraz widzów wezwało Akademię Filmową do bardziej szacunkowego podejścia do zaproszonych gości oraz do rezygnacji z żartów mogących być uznane za obraźliwe lub nietrafione.

Podsumowanie: Rozczarowanie postawą Jimmy’ego Kimmela na Oskarach

Cała sytuacja podczas tegorocznych Oscarów wyraźnie pokazała niezadowolenie wielu osób z zachowania Jimmy’ego Kimmela oraz sposobu, w jaki zostały potraktowane dwie renomowane osobowości kinematografii – Emma Stone i Robert De Niro. Publiczna krytyka oraz apel o szacunek dla artystów są ważnym sygnałem dla organizatorów przyszłych gal filmowych.