26 maja 2024
nagrywaj filmy na porzadnym wynajetym sprzecie

Nagrywaj filmy najwyższej jakości niższym kosztem

Za sprawą internetu oraz serwisów internetowych z filmami, a w szczególności YouTube, które nadsyłają sami użytkownicy coraz bardziej popularny staje się zawód youtubera lub ogólnie mówiąc osoby zarabiającej na tworzeniu filmików różnej treści.

Poprzez utworzenie kanału w takim serwisie i regularnym nadsyłaniu filmików można stać się popularnym i zarabiać pieniądze na reklamach Google lub zarabiać na lokowaniu produktu. Typowy youtuber nagrywa swoje filmy za pomocą kamerki i mikrofonu w laptopie, smartfonie ale jeśli nagranie ma być profesjonalne warto zainwestować w profesjonalny sprzęt filmowy.

Wszystko fajnie tylko ceny odpowiedniej klasy kamer potrafią człowieka załamać. Jest jednak na całe szczęście o wiele prostsze i co najważniejsze dużo tańsze rozwiązanie, a mianowicie miejsce takie jak wypożyczalnia sprzętu filmowego. Kraków ma ich na przykład kilka, choć osobiście polecam Wam wynajem sprzętu filmowego od http://www.rentgrandfox.pl/. Ktoś spyta dlaczego akurat u nich? Już mówię, pożyczałem sprzęt na własne potrzeby w dwóch krakowskich wypożyczalniach i ta o wiele bardziej przypadła mi do gustu, stąd zdecydowałem się polecić ją i Wam.

Co myślę o wynajmie kamer i innego sprzętu do nagrań? Uważam to za wręcz wymarzone rozwiązanie dla osób, którym zależy na perfekcyjnym sprzęcie, a nagrywają od czasu do czasu. W takim przypadku zakup własnego jest nieopłacalny, bo wynajem to o wiele tańsze rozwiązanie od kupna.

Dzięki sprzętowi wziętemu na rental z dobrej wypożyczalni, filmik będzie miał lepszy dźwięk oraz wysoką jakość. Ponadto zachwycisz twoich widzów nie tylko tym co przekazujesz w tym filmiku ale także jakością, więc możesz zyskać jeszcze więcej wyświetleń i polubień oraz subskrypcji. Dlatego warto nawet w przypadku nagrywania filmiku na youtube’a wpaść do punktu takiego jak wypożyczalnia kamer i zapytać o ofertę. A nóż uda ci się uzyskać naprawdę satysfakcjonującą cenę i sprzęt.

Dodam jeszcze, że tego typu firmy mają również w asortymencie inne ciekawe „zabawki”, za pomocą których możesz uzyskać jeszcze lepsze efekty dźwiękowe, wizualne na przykład specjalne wiatraki imitujące podmuchy wiatru, urządzenia do płynnego przejazdu kamery czy nawet drony z kamerkami. Jak widać oferta typu rental video jest dosyć ciekawa nie tylko dla prawdziwych profesjonalistów, zajmujących się dziennikarstwem czy filmami z większym budżetem. Oferta ta jest skierowana do większości portfeli.