22 lutego 2024
doradca a kredyt gotowkowy

Doradca finansowy – pomocna dłoń przy kredycie

Wielu ludzi marzy o budowie własnego domu czy zakupie mieszkania na własność. Niestety realia są takie, że większość w tym celu musi, o ile w ogóle ma zdolność, zaciągnąć kredyt hipoteczny i następnie spłacać go długimi latami. Jest to gigantyczna inwestycja, stąd i wiele obaw z nią związanych. Wszystkie wątpliwości i niejasności, wybór najkorzystniejszej propozycji, a także przejście przez formalności zagwarantuje doradca finansowy.

Tak szeroka pomoc sprawia, że z usług doradców finansowych każdego roku sięgają setki tysięcy Polaków. Z kolei doradcy chcąc przekonać do siebie klientów świadczą coraz częściej usługi mobilnie – klient decyduje gdzie i kiedy chce się spotkać. Jeszcze większym atutem w oczach klientów jest świadczenie usług przez doradcę bezpłatnie. Jak to możliwe? Otóż taki ekspert finansowy swoje wynagrodzenie otrzyma od banku. Jest to rozwiązanie, w którym każdy finalnie wygrywa. Klient ma usługę za darmo, doradca ma zapłacone przez bank, a bank ma nowego kredytobiorcę.

Najczęściej decydujemy się na pomoc doradcy open finance zaciągając kredyt hipoteczny i to nie dziwi. Tutaj kwoty i okresy spłacania zobowiązań są duże i długie. Jednak mając na względzie kredyt gotówkowy na większą sumę, też dobrze wesprzeć się wiedzą doradcy finansowego. Inna sprawa, że taki ekspert finansowy to nie tylko kredyty, ale również inwestycje czy nawet ubezpieczenia. Jest więc kilka tych obszarów, w jakich współpraca z doradcą wyjdzie człowiekowi na dobre i dobrze się na nią zdecydować.

Szukając doradcy finansowego oceniającego i pomagającego zaciągnąć swoim klientom kredyty w Białymstoku warto udać się do Pani Moniki.